Mobil Oyun

Hız Tutkusu #1 – 32 Secs

32 Secs isimli Android koşu yarış oyunuyla karşınızdayım. Renkleriyle ve gerçekten hızlı tarzıyla heyecan veren Android oyununun tek problemi reklamlar. En azından reklamlar oyun esnasında karşınıza çıkmıyor. Yarış bitince veya menü ekranındayken reklamları görüyorsunuz.
Hız Tutkusu #1 - 32 Secs
Tron filmi benzeri oyun muhtemelen isim haklarından dolayı Tronla ilgili bir isim alamadı. 32 Secs ismi de her kapı arasını kaza yapmadan 32 saniyede geçmeniz gerektiğinden geliyor. Oynamadan önce videoya göz atabilirsiniz. Karar verirseniz https://play.google.com/store/apps/details?id=com.istomgames.cars adresinden Android için oyunu indirebilirsiniz.
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir