Mobil Oyun

Şato İçin Temel Attım #5 – Minecraft Pocet Edition

Minecraft’ın mobil sürümü olan Minecraft Pocket Edition yani Cep Sürümü ile karşınızdayım. Block Craft 3D ile başladığım işe sıfırdan Minecraft PE’den devam ediyorum. Sebebi; anladım ki Block Craft 3D’de istediğim herşeyi para vermeden yapamayacağım. Ben de parasını baştan verip sınırsız oynayabileceğim Minecraft Pocket Edition’ı aldım. Oyun Android Play Store’da 14,99 TL’ye satılıyor.
Bu videoda çok büyük bir yapının temelini atıyorum ve ileriki planlarımdan bahsediyorum. Bundan sonraki videoda da planlarımdan bahsedeceğim. Daha sonra uygulama aşamasına geçeceğim. Fikirlerinizi bekliyorum.
Küçük bilgi; Minecraft’ın Dwarf Fortress, RollerCoaster Tycoon, Dungeon Keeper ve Infiniminer gibi oyunlardan esinlenerek yapıldığını biliyor muydunuz?
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Yayınlansa da Oynasak - Yeni Android Oyunlar 2019

Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Mobil OyunYeni Oyunlar

Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Mobil OyunYeni Oyunlar

Çok Yakında Android'e Bir Çok Oyun Geliyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir