Mobil Oyun

Gameloft Hediye Dağıtıyor

Gameloft Hediye Dağıtıyor

Gameloft’un Asphalt isimli twitter hesabının yayınladığı Tweet’te hediye dağıtılıyor. Eğer Gameloft severseniz mutlaka bu haberimize göz atın. Hediye almak için yapmanız gereken Asphalt isimli Youtube kanalına abone olmak. Hediyeler Asphalt Xtreme oyunu için veriliyor.
Bildiğiniz gibi Gameloft özellikle yarış oyunlarında oldukça başarılı bir şirket. Birçok yarış oyunu bulunuyor. Bunun yanında başka tür oyunlarında da yarış oyunları öğelerinden oldukça faydalanıyor. Şimdi haberin detaylarına geçelim.

Yazımıza eklediğimiz Tweete ilgili linkleri bulabilirsiniz. Tweet aynen şu şekilde çevrilebilir. “Asphalt’ın Youtube kanalına abone olun Asphalt Xtreme’de hediyelerin kilidini açın. Şimdi Abone ol.”

Sizde Asphalt Xtreme oyuncuysanız bu fırsatı kaçırmayın. Şimdiden ikinci hediyeyi vermişler bile. Bizimde  Xtreme olmasa Asphalt videolarımız mevcut izlemek isterseniz buyrun;

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir