Mobil Oyun

Gangstar New Orleans Ne Zaman Çıkıyor?

Gameloft’un merakla beklenen oyunu Gangstar New Orleans ne zaman piyasaya çıkacak? Uzun zamandır geliştirme aşamasında olan oyun apk indirmek suretiyle denenebiliyordu. Şimdi de Gameloft’un oyunlarını oynayanlar varsa çıkan reklamlarda oyunun ön kaydının uzun zamandır devam ettiğini biliyorsunuzdur. Peki Gangstar New Orleans ne zaman çıkıyor?

Gangstar New Orleans Ne Zaman Çıkıyor?

Gameloft’un yaptığı açıklamaya göre 9 Ocak’ta Filipinlerde piyasaya çıkan oyun 30 Martta yani bir kaç gün içinde tüm dünyada yayınlanacak. Ön kayıt hala devam ediyorsa mutlaka kaydolun çünkü özel hediyeler kazanabilirsiniz.

Yapısı gereği Gangstar New Orleans yüksek donanımlı telefonlarda daha iyi bir oyun deneyimi sağlayacaktır. Gangstar New Orleans’ın hem Android ve IOS hem de Windows Phone için çıktığını söylemek isteriz.

Yeni bir GTA deneyimine hazır mısınız?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir