Mobil Oyun

Nokia’nın Yeni Yılanı Artık Facebook Messenger’da Oynanabilecek

Nokia'nın Yeni Yılanı Artık Facebook Messenger'da Oynanabilecek

Nokia yeni telefonu 3310’u geçtiğimiz günlerde tanıttı. Tanıtımın sonuna da yılan oyununu koydu. Geliştirilmiş yılan oyunuyla karşımıza çıkan Nokia’nın bu oyunu şimdi Facebook Messenger üzerinden oynanabiliyor.

Facebook Messenger’ın Instant Games özelliği sayesinde hızlı bir şekilde oyuna girip oynamaya başlayabileceksiniz ama bu özellik her ülkede açık değil. Bu yazıyı okuduğunuz zaman ülkemizde olur mu olmaz mı bilemiyorum. Yoksa bile gelmesi uzun sürmez.

İlk mobil oyunlardan birisi olan Yılan Oyunu Facebook Messenger versiyonu geliştiricisi CoolGames… Sizde nostalji arayanlardansanız yılan oyununu deneyebilirsiniz. İster alırsanız 3310’da ister Facebook üzerinden. Şunu da ekleyelim ki yakın zaman içinde Nokia’nın tanıtımından sonra oyunun Android üzerinde bir sürü kopyası da çıkacaktır.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir