Mobil Oyun

Nonstop Chuck Norris Oyunu Çıkıyor

Nonstop Chuck Norris Oyunu ÇıkıyorÜnlü aktör Chuck Norris’in 77. yaşına özel yeni bir tanıtım yapıldı. Ünlü oyuncunun mümkemmel denilen bir oyunu yakında piyasaya çıkacak. Aksiyon oyunlarını sevenler kaçırmasın. Oyun hakkında bildiklerimiz şu şekilde;
Nonstop Chuck Norris isimli oyun Flare Games tarafından piyasaya sürülecek. Oyunun duyurusu için Chuck Norris’in bizzat tanıtımını yaptığı bir video yayınlandı. Bir aksiyon oyunu olan Nonstop Chuck Norris’de karakterimiz aktörün kendisine benzetilmiş ve elektrikli testereden kılıçlara ve sopalara kadar bir çok silahı kullanıyorsunuz. bitmek bilmeyen düşmanları döverek ilerlediğiniz oyun basit kontrolüyle dikkat çekecek.

İlerledikçe beceri kilitlerini açtığınız oyunda kendinizi geliştirmeniz ve daha güçlü hale gelmeniz de mümkün.
Çıkan haberlere göre oyunun nisan ayı sonunda yayınlanacak. Hem Android hem de iOS için yayınlanacak oyun için biraz beklemeniz gerekiyor. Hemen alttaki videodan oyun hakkında fikir edinebilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir