Mobil Oyun

Temple Run: Treasure Hunters Oyunu Google Playde

Temple Run: Treasure Hunters Oyunu Google PlaydeKoşu oyunlarının babası kanul edilen Temple Run yeni bir oyunla karşımızda. Gerçi yayınlayan Imangi olmasada ortak yapım diyebiliriz. Temple Run: Treasure Hunters ön kayıtları Google Play üzerinden başladı. İlk önce ben oynamak ve denemek istiyorum diyerek ön kayıt yaptırıyorsunuz. Belki sınırlı kişiye denetecekler belki de başvuran herkes deneyebilecek.

Temple Run: Treasure Hunters Android oyunu bildiğiniz Temple Run gibi değil. Bir Youtube videosunda görüleceği üzere oyun bulmaca oyunu tarzında yayınlanmış. Alt kısımdaki elmasları birleştirip patlatmak suretiyle üstteki karakterin kapılardan geçmesini sağlıyorsunuz.Bu tarz bulmaca oyunlarını sevenler Temple Run: Treasure Hunters’a bayılacaklar. Pek aksiyon olmadığı için çoğu da eleştirebilir.

Oyun şimdilik Google Play’de bulunuyor. Tam olarak yayınlandı denemez ama ilk Google Play için çıkacak. Bu sene içinde önümüzdeki aylarda da AppStore’da yayınlanması söz konusu.
Aşağıdaki videodan akabinde ise Google Play bağlantısından detaylara bakabilirsiniz.

Google Play https://play.google.com/store/apps/details?id=com.redptngames.hunters

Ayrıca Youtube kanalıma destek olmak için şunlara göz atabilirsiniz. http://go.shr.lc/2jrkoMd abone ol…

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir