Mobil OyunMobil Oyun Tanıtım

Eden Android gameplay mobil oyun

Merhaba arkadaşlar, Burası RockNRogue kanalı burada mobil oyun videoları paylaşıyoruz. mobil oyunlarla ilgileniyorsanız kanalımıza abone olabilirsiniz. kanal ve oyun videoları ile ilgili her türlü yorumunuzu bekliyorum. Hemen altta sosyal medya linklerimizi bulabilirsiniz. Izlediğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Abone Ol: http://go.shr.lc/2jrkoMd

İnternet Sitem: http://www.mobiloyunvideo.xyz

Facebook: https://www.facebook.com/TR.Rogue/

Google Plus: https://plus.google.com/+RockNRogue

Twitter: https://twitter.com/mobiloyunvideo

Eden isimli Android strateji oyununda sizlere kısa bir tanıtım yapmak istiyorum oyun strateji oyunları kategorisinde yer alıyor ve bir yeri yönetmek üzerine kurulu oyunun asıl teması sana her şeyi ye baştan yapma fırsatı verilseydi dünyayı nasıl geliştirir insanlığı nasıl ilerletir din şeklinde Şöyle ki Bulunduğunuz bölgeyi çeşitli yerleri araştırmak insanları yönetmek şeklinde geliştiriyor ve yeni şeyleri icat ediyorsunuz bu yeni icatlar ınızı daha başka şeyler icat etmekte kullanıyorsunuz eden isimli bu Android strateji oyununda belki ileriki bölümlerde Çağ atlama bile olabilir Eğer oyunu Beğendiyseniz başka Android ve diğer mobil oyun tanıtımları istiyorsanız abone olabilirsiniz ilginiz için teşekkür ederim oyun ve kanal hakkındaki her türlü görüşlerinizi bekliyorum

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Mobil OyunYeni Oyunlar

Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Mobil OyunYeni Oyunlar

Çok Yakında Android'e Bir Çok Oyun Geliyor

Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir