Mobil OyunRol Oyunu

Battle Bay Mobil Gemi Savaş Oyunu Çok Yakinda

Rovio’nun yeni oyunundan haberiniz var mı? Battle Bay isimli oyun gemi savaşları yapabileceğimiz online pvp oyunu. Isminden de anlaşılacağı uzere denizde hatta bir.limanda geciyor ve diger insanlarla gemi savaşlarına atilmamizi sağlıyor.
Oyun hem Android hem de ios platformu için yarın yani 4 mayıs günü indirmeye sunulacak. Ilk deneyenlerden olmak icin acele edin. Ayrica on kayit yaptıranlara oyun icinden hediyeler var.
Oyunda bir cok gemi arasindan seçim yapiyoruz. Aslinda gemi denemez bot desek daha iyi olur. Sanal kontrolleri rakipleri hedef almak falan oldukça eglenceli olacak gibi duruyor. Bende kanalim icin videosunu cekmeyi dusunuyorum.
Battle Bay mobil oyununu tam bilmiyorum ama online savaslar, sosyal ortam, gemi secme ve gelistirme, kontroller bana basit bir mobayi hatırlattı, sunu soylemek de lazım oyunun Angry Birds e benzeme olasılığı cok yüksek.
Battle Bay Mobil Gemi Savaş Oyunu Çok Yakinda
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Battle Chasers: Nightwar Android İçin Yayınlanacak

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil Oyun TanıtımRol OyunuYoutube

Raid Shadow Legends - Sıra Tabanlı Rpg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir