Battle RoyaleMobil OyunMobil Oyun Tanıtım

Battle Island: Commander Bir Clash Royale Çakması Daha

Merhaba, Mobil Oyun tanıtım ve haberleriyle yine karşınızdayım. Bu yazıda sizlere kısaca Battle Island: Commander oyunundan bahsedeceğim. Oyun yine Clash Royale ‘in başarısından faydalanmaya çalışmış. Benzer mantıkta ama bir kaç küçük değişiklik yapmışlar. Kamera açısı bunlardan biri.

Battle Island: Commander oyununu fazla tanıtmaya gerek var mı bilmiyorum, özellikle Clash Royale çakması dedikten sonra. En önemli farkı kartların askerlerden oluşması. Tıpkı Gameloft ‘un Rival Tactics oyunu gibi. Lakin burada askerler çok da fantastik değil. Tank bildiğimiz tank gibi çizilmiş örneğin. Diğer ozellikler, sandiklar, geliştirmeler herşey benzer.

Herşey benzerse o halde biraz yorumlardan bahsedelim. Yorumlardan bazıları su şekilde, oyunun video ve reklamlarda görüldüğü gibi olmaması ve berbat olması, indirmeye değmeyecek olması. Güzel denen yorumlarda mevcut. Lakin çok fazla kişi yorum yapmamış zira Battle Island: Commander daha yeni bir oyun.

Siz ne düşünüyorsunuz?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.and.games505.commanders

Battle Island: Commander Bir Clash Royale Çakması Daha

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle Royale

Tencent Açıkladı: Hilecilerle Savaştayız!

Battle RoyaleNasıl Yapılır

Pubg Mobile v0.12.0 Güncelleme Sorunu

Mobil Oyun

Forza Street Mobil Oyunu Yakında Telefonlarınızda Olacak

Mobil OyunYeni Oyunlar

Google Play'de Yayınlanmayı Bekleyen Ama Şimdi Oynayabileceğiniz Oyunlar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir