Mobil Oyun

Beat Racer Android Koşu Oyunu

Evet bu bir yarış değil koşu oyunu, ya i çoğunlukla koşu oyunu. Arkanızda sizi öldürebilecek bir cisim var ve sizin hem puanları toplamanız hem de engelleri aşmaniz gerekiyor. beat racer neon ışık yapısıyla oldukça dikkat çekici ve tamamen reflekslerinizle kendinizi ilerletebileceginiz bir oyun.

Beat racer denemenizi tavsiye ederim. Özellikle neon ışık stilini sevenler mutlaka denesin. Bunun gibi daha önceden kanalda bir oyun oynamıştım. 32 Secs isimli oyun da buna benzer. Onda biraz fazla reklam var. Bunda durum ne bilmiyorum.

Oyun içinde basit de olsa arabanizda kisisellestirmeler yapabiliyorsunuz en azindan renkleri falan değiştirmeniz mümkün. Denemek isterseniz link hemen altta. Ben denemeyecegim, şimdilik düşünmüyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zplay.beatracer

Beat Racer Android Koşu Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir