Mobil Oyun

Beat Racer Android Koşu Oyunu

Evet bu bir yarış değil koşu oyunu, ya i çoğunlukla koşu oyunu. Arkanızda sizi öldürebilecek bir cisim var ve sizin hem puanları toplamanız hem de engelleri aşmaniz gerekiyor. beat racer neon ışık yapısıyla oldukça dikkat çekici ve tamamen reflekslerinizle kendinizi ilerletebileceginiz bir oyun.

Beat racer denemenizi tavsiye ederim. Özellikle neon ışık stilini sevenler mutlaka denesin. Bunun gibi daha önceden kanalda bir oyun oynamıştım. 32 Secs isimli oyun da buna benzer. Onda biraz fazla reklam var. Bunda durum ne bilmiyorum.

Oyun içinde basit de olsa arabanizda kisisellestirmeler yapabiliyorsunuz en azindan renkleri falan değiştirmeniz mümkün. Denemek isterseniz link hemen altta. Ben denemeyecegim, şimdilik düşünmüyorum.

Ayrıca Bakınız:   IGG'de 12. Yaş Kutlamaları

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zplay.beatracer

Beat Racer Android Koşu Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir