Mobil Oyun

Becerikli Parmak / Skillfull Finger Android Oyunu

Son zamanlarda popüler olmus bir oyundan bahsetmek istiyorum. Becerikli Parmak / Skillfull Finger android oyunu oldukça basit ve bir o kadar da rekabetçi bir oyun. Yapmamiz gereken tek şey ekrana dokunarak beyaz bir çizginin yani oyunun size çizdiği yolun üzerinde ilerlemek.

Elbette herşey bu kadar basit değil, karşınıza oldukça zorlu engeller de çıkacak. Becerikli Parmak / Skillfull Finger oyununda hem kenarlardan uzak durmalisiniz hem de engellere takilmamalisiniz. Parmağının ekranda olduğu sürece oyun ilerlemeye devam ediyor engeller de ise reflekslerinizi kullanmanız gerekiyor.

Oyun grafik açısından da oldukça iddialı. Renkli görseler ve ses efektleri etkileyici ve rekabetçi yapısını ortaya koyuyor. Diğer mobil oyunlardan zaman bulursam kanala mutlaka koymayı düşünüyorum. Google olay yorumlarına baktığımız zaman pek olumsuz yorum göremiyoruz. Reklamlardan şikayet edenler var, mobil oyunlarda reklam en cok nefret ettiğim şeylerden birisi lakin, bunlari yapan insanların da para kazanması lazım değil mi? Bunun icin reklam kaldırma adına sizden makul bir ücrette kabul ediyorlar.

Türkçe dil desteğine sahip Becerikli Parmak / Skillfull Finger Android oyunu 4.4 puan almış ve 100k indirme üzerinden değerlendiriliyor. İndirme rakamları oldukça etkileyici. Becerikli Parmak / Skillfull Finger oyunu şu sıralar Google Play Store oyunlar kategorisinde üst sıralar sekmesinde 2. Sırayı kapmış. Bu başarısına istinaden siz de oyunu denemek isterseniz https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.Yoypo.SkillFinger adresinden indirebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir