Mobil OyunStrateji

Blizzard'dan Mobil Oyun Gelecek

Blizzard mobil oyun yazmak için mühendis aradığı konusunda bir iş ilanını sitesinden paylaştı. İlanda işe alınacak kişinin mobil oyun yazılımı konusunda deneyimli olması isteniyor. Bu demek oluyor ki Blizzard mobil oyun sektörüne giriş yapıyor.

Bazı söylentilere göre Heroes of The Storm’un mobil versiyona uyarlanması söz konusu. Son zamanlarda oldukça popüler olan Strike of Kings, Mobile Legends, Heroes Evolved, King of Glory gibi mobil moba oyunlarına Blizzard’ın da bir mobil mobasini ekleyebiliriz. Umarım ekleriz. Bildiğiniz gibi Hots oldukça popüler bir pc mobasi.

Hearthstone gibi bir kart strateji oyunundan sonra bu girişim Blizzard’ı mobil sektörde daha köklü hale getirecek.

Blizzard'dan Mobil Oyun Gelecek

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Strateji

Goblin Kafesi Kartı Çıktı / Clash Royale

ListeStrateji

En Yeni Mobil Strateji Oyunları

Strateji

Heroic Magic Duel Kart Destesi Oyunu Ön Kayıtta

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir