MMORPGMobil Oyun

Clash of Assassins: The Empire Mobil Oyunu

Selamlar, hani tarayıcılarda oynadığımız oyunlar vardır ya, fare tiklariyla ilerleriz hatta otomatik görev tamamlama yönlendirme seçeneği de vardır. İste onlardan bir oyun, Mobil versiyonu deyip yazıya son versem yeri ama hayır, anlatmaya devam edeceğim.

Oyunumuz Clash of Assassins: The Empire bir mmorpg otomatik ilerleme ve kombata girme seçeneği var. Uzak doğu temalı bir oyun. Grafikler tarayıcı oyunlarından bile daha güzel. Artık mobil oyunlar kendini aştı. Tarayicida göremediğimiz grafikleri görebiliriz hatta bazı mobil oyunların bilgisayar oyunlarından daha kaliteli grafiklere sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Clash of Assassins: The Empire oyunu rol yapmak için oldukça uygun. Uzak doğu temalı oyunları sevenler mutlaka baksın. Birkaç farklı sınıf var kendinize uygun bir tanesini bulabilirsiniz. Ayrıca gördüğüm binek sistemi var. Hero sayısı 4 bu arada. İleride artar mı bilemem.

Oyun ücretsiz zaman ayırmaya değer. Clash of Assassins: The Empire eğer uzun sure oynayacaksaniz kafa yorun. Yoksa mmorpg oyunlarında zamanınızı bosa harcamayın. Biliyorsunuz ben de su sıralar zaman ayiramasam da Legacy of Discord Furious Wings oynuyorum. Yakında videolari da gelecek.

Clash of Assassins: The Empire Mobil Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaMMORPGSandbox

Durango: Wild Lands Monster Hunter Oyunu Android'de

Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

MMORPG

Era of Legends iOS Testleri Başladı

Basın BülteniMMORPG

Voice of Adventurers İstanbul’da Yapılacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir