Mobil Oyun

Clash of Clans 'tan Yeni SMS Bildirim Özelliği

Clash of Clans’ın yeni mesaj bildirim özelliğini kullanmaya başladınız mı? SMS Bildirim deyince oyun içi bildirimler değil elbette, keske oyle olsaydı diyebilirsiniz ama bu adil olmazdı. Bu bildirim güncellemelerle ve duyurularla alakalı.

Verilen adres https://allaboard.clashofclans.com/ Bu. Buraya kayıt olup kısa mesaj bildirimi alabilirsiniz. Güncelleme geldiğinde ve duyuru yayınlandığında size SMS ile bildirim yapılıyor.

Elbette telefon numaranızı kaydetmeniz karşılığında size bazı hediyeler kazanma şansı da veriliyor. Clash of Clans hayranlarının sevebileceği sürekli kullanılan bir özellik olduğunu hissediyorum. Denemekte fayda var. Sayfa ıngilizce ama umarım mesajlar ıngilizce değildir deneyin.

Hey Chief – you can sign up to receive a SMS alert once the update is live! ⛵ You can also enter for a chance to win some sweet prizes (sweepstakes end 15/05)!

Ayrıca Bakınız:   En Çok İndirilen Mobil Oyunlar

Clash of Clans 'tan Yeni SMS Bildirim Özelliği

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir