Mobil Oyun

Clash of Kings Facebook Hatıralar Etkinliği

Facebook sayfasını sürekli güncel tutmak ve topluluğunu büyütmek isteyen Clash of Kings Facebook üzerinden sürekli etkinlik yapıyor. Oyunu etkin şekilde oynayanlar oyunun sayfasını mutlaka takip etsinler. Son etkinlik hakkında biraz bilgi vereyim.

Etkinliğe katılmak için Clash of Kings üzerinde en çok sevdiğiniz etkinliği verdiğim bağlantının yorum kısmına sunucunuz ve oyun id ile birlikte yazıyorsunuz. Hem Facebook üzerinden düzenlenen hem de oyun içinden düzenlenen bir etkinlik seçebilirsiniz.

Clash of Kings Facebook sayfa yöneticilerinin belirleyeceği kişileri sürpriz hediyeler bekliyor. Elbette yorumunuz etkileyici açıklayıcı olmalı ki kazanma şansınız artar.

Clash of Kings sık sık etkinlik düzenleyen ve eğlendiren bir oyun. Ah birde şu Çinliler olmasa… Bu arada Çinlilerden bikanlar, oyunun West isminde bir sürümü olduğunu biliyor muydunuz? Neyse etkinlik detayları baglantida;

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1687283781575668&substory_index=0&id=1523666344604080

“Sevgili Lordlarım!!!
#ClashofKings’de bir çok mükemmel etkinlik geçirdiniz. En sevdiğiniz öge ve etkinlik hangisiydi? Bize gösterin! Lord adınız ve krallığınızı da yorumunuza eklemeyi unutmayın. Şanslı oyuncuları bir sürpriz bekliyor! ❤️”

Clash of Kings Facebook Hatıralar Etkinliği

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir