Mobil Oyun

Clash of Kings Günlük Hedef Sistemi Değişikliği

Clash of Kings’e günlük hedef sistemini iyileştiren bir güncelleştirme geldi. Kontrol etmenizi tavsiye ederim. Detayları sizlerle paylaşacağım.

1.Tüm hedefleri açmak için ödeme yapmıyorsunuz. Sadece günlük listede yer alanları yapın. Hafta sonu bütün ödüller açılacaktır.
2.Oyuna tamamlama kartı diye birşey eklendi. Bu atladiginiz görevleri tamamlamanizi sağlayacak.
3.İki kar ödül kartı oyuna eklendi. Bu kart sayesinde alacağınız bir ödül 2 katına çıkacak. Aynı ödül için birden fazla kart kullanabileceksiniz 3 – 4 katına cikarabileceksiniz.

Clash of Kings gerçekten popüler bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Strateji seçer misiniz? O halde pahalı olması sizin için önemli değilse Clash of Kings oynayabilirsiniz.

“Lordlarım!!!
Yeni ve Geliştirilmiş Günlük Hedef sistemine göz atın! Artık tüm ödülleri açmak için ödeme yapmanıza gerek yok! Sadece listelenen görevleri tamamlayın ve tüm ödüller her Cumartesi Etkinlik Merkezinde açılsın!
Aynı zamanda size yardımcı olsun diye iki güzel ve yeni öge de oyunumuza eklendi.
Tamamlama Kartı atladığınız görevleri tamamlamanızı sağlar. İki Kat Ödül Kartı da her kullanışta ödüllerinizi iki katına çıkarır ve tek ödül için bu kartı birkaç kere kullanmak mümkün!
İyi eğlenceler!!!”

Clash of Kings Günlük Hedef Sistemi Değişikliği

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir