Mobil Oyun

Clash of Kings Nirvana Hediye Paketi

Strateji oyunlarını seçer misiniz? O halde Clash of Kings’i mutlaka duymuşsunuzdur. Oyuna yeni bir hediye paketi eklenmiş. Alınabilir durumda. Siz de alabilirsiniz. Ayrıca yapılan duyuruya göre yeni çevrimdışı bir yarışma hazırlıkları da yapilmaktaymış. İste Clash of Kings’in tam duyuru metni;

Hey Lordlarım!
Tüm oyuncularımıza Nirvana hediye paketi çıktı! Hemen göz atıp satın alabilirsiniz!
Söylediğimiz gibi Clash of Kings gelişmeye devam ediyor, çok daha fazla yeni özellik yakında çıkacak! Bu arada, tamamen yeni offline bir yarışma için de hazırlık yapıyoruz, heyecanlı mısınız?
Oyunumuzun serüvenine katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederiz.
İyi eğlenceler!

Bu arada oyuncular oyundan inanilmaz şikayetçi hale gelmiş. Facebook yorumlarına kısaca bir göz atın. Küfürler havada uçuşuyor. Genelde bazı oyuncu arkadaşlarımızın genel tavrı bu şekilde oluyor ama Clash of Kings’e ayrı bir nefret var. Çoğu kişi de söz verilen hediyelerin gönderilmediğinden bahsediyor. Nefretin açık sebebi oyunun inanilmaz pahalı olması olabilir. Bende oynamıştım.

Mobil Oyun haberleriyle tekrar sizlerle olacağım.

Clash of Kings Nirvana Hediye Paketi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir