Mobil Oyun

Clash of Kings’te Ejderha Savaşları Rövanş Mücadelesi Başlıyor

Clash of Kings sayfasından Ejderha Mücadelesi ile ilgili bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda 64 adet klanın mücadeleye hazır olduğu söyleniyor. Daha fazla klanın mücadeleye katılması bekleniyor. Peki detaylar nedir? Hemen Clash Of Kings’in paylaşımını orjinal şekilde burada verelim. Siz de katılacaksanız kaçırmayınız.

Bildiğiniz üzere Ejderha Mücadelesi Rövanşlarının ilk savaşları bu CUMARTESİ başlayacak! 64 ittifak çoktan hazır! Ya siz? Haydi süper bir şeyle başlayalım! DC Rövanşlarının yeni ödüllerine göz atın! Sizce nasıl? Daha çok kazanmak için daha ileri gidin! Lordlarım! #DCPlayoff #ClashofKings

Paylaşıma bıradan ulaşabilirsiniz. Bu linki neden verdim? Altına atılan yorumlardan da oyuncuların oyun hakkındaki son görüşlerini alabiliyorsunuz. Bir oyunu tanımak istiyorsanız Facebook yorumlarına bakın. Genel sorunlar orda görülüyor.
Clash of Kings en çok para kazanan strateji oyunlarından birisi. Oyunun en temel sorunu Çinliler. Hatta bunun için Clash of Kings West isminde bir oyun bile çıkarıldı ki buraya Çinlilerin gelmeyeceği düşünüldü. Şu an durumunu bilmiyorum. Zira böyle bir hamle insanların oyunu ciddi manada bıraktıkları anlamına geliyor. Neyse oyunda bol bol etkinlik ve diğer içerikler var.
Mobil oyun haberlerini kaçırmayın. Takipte kalın.

Clash of Kings'te Ejderha Savaşları Rövanş Mücadelesi Başlıyor

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir