Mobil Oyun

Clash Royale Efsanevi Sandık Düştü

Uzun zamandır oynadığım Clash Royale hesabımda eğer youtube kanalımı takip ediyorsanız bilirsiniz ki efsanevi kart düşürmek için uğraşıyorum. Uğraşlarım sonucu 2 tane düşürdüm. Prenses ve Mezarlık düştü.

Dün yaptığım ve daha izlemediğiniz, yakın zaman içinde izleyeceğiniz Clash Royale ücretsiz sandık, taç sandığı, altın sandıklar ve klan sandığı açılımı vidomdan sonra ilk maçta efsanevi sandık düştü.

Clash Royale Efsanevi Sandık Düştü

Bu sandığın açılış videosu için de oldukça bekleyeceksiniz ama madem bekliyoruz o zaman yanına da sandık koyup hepsini açarım diye düşünüyorum. Bakalım bu efsanevi sandıktan hangi kart düşecek?

Benim istediğim Kıvılcım, Elektro Büyücü ya da Cehennem Ejderhası… Umarım bunlardan biri açılır. Ben bu yazıyla bu şanslı haberi sizlerle paylaşmak istedim. Sizde yorum kısmından sosyal medya hesaplarımdan ya da Youtube.com/rocknrogue üzerinden benimle sandıklarınızı paylaşabilirsiniz.

Bol şans…

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir