Mobil Oyun

Clash Royale Kara Cadı Etkinliği Başladı

Bildiğiniz gibi Clash Royale’e yakın zaman içinde yeni bir kart ekleniyor. Cadı’nın ikiz kardeşi Kara Cadı yakın zaman içinde oyuna eklenecek. Bunun için Clash Royale’de bir etkinlik bile başladı. Karti şimdiden açmak ve kullanmak isteyenler bir göz atsın.

Kara Cadı etkinliğinin ilk girişi ücretsiz. Bildiğiniz standart etkinlik. Etkinlikte ya kara cadiyla ya da ona karşı mücadele ediyorsunuz. Hem Kara Cadı’nın neler yapabildiğini görmek için de iyi bir fırsat. Clash Royale oynayanlar bu etkinliği kaçırmasın.

Kara Cadı’yı açmak için 12 maç kazanmanız gerektiği söyleniyor. Elbette biraz zor görünebilir ama karti ilk acanlardan biri olacaksınız, bence değer.

Night Witch Draft Challenge is live! Collect one time rewards starting at 2 wins – unlock the Night Witch at 12! Your first entry is free ✌️

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1533305663407727&substory_index=0&id=947530375318595

Clash Royale Kara Cadı Etkinliği Başladı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir