Mobil Oyun

Clash Royale Prenses Nasıl Düştü?

Merhaba arkadaşlar, Burası RockNRogue kanalı burada mobil oyun videoları paylaşıyoruz. mobil oyunlarla ilgileniyorsanız kanalımıza abone olabilirsiniz. kanal ve oyun videoları ile ilgili her türlü yorumunuzu bekliyorum. Hemen altta sosyal medya linklerimizi bulabilirsiniz. Izlediğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Abone Ol: http://go.shr.lc/2jrkoMdİnternet Sitem: http://www.mobiloyunvideo.xyzFacebook: https://www.facebook.com/TR.Rogue/Google Plus: https://plus.google.com/+RockNRogueTwitter: https://twitter.com/mobiloyunvideo

Bu videoda prenses’in nasıl düştüğü konusuna kısaca değiniyorum. Zira efsanevi düşürmek için yaptığım şeyleri kısaca özetliyorum ki sonuçta 2 efsanevi kart düşürdüm. Biraz uzun sürse de başarılı olduğumu söyleyebilirim. Umarım sizlere de efsanevi düşer. Clash Royale takipçileri mutlaka abone olsun.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir