Mobil Oyun

Devil Breaker – Turn Base Strategy

Bu yazımızda sizlere sıra tabanli strateji oyunu olan Devil Breaker’dan bahsedeceğim. Oyun belli alanlarda ki bunlar altigen oluyor kahramanlarinizi kullandığınız ve rakiplerinizi sıra ile bayilttiğınız bir oyun.

Altigen yapısının ilgi çektiğini söylemeliyim. Diğer özellikleri benzer oyunlarla aynı. Örneğin kendinize kahraman kartlarından bir grup olusturuyorsunuz. Her birinin kendine özgü özelliklerinden sahada kullanıyor ve rakiplerinize saldiriyorsunuz.

Devil Breaker mobil oyununda karakterleriniz gelisebiliyor ve daha güçlü hale gelebiliyor. Sıra tabanli dedik ki bunun anlamı da siraniz gelince oynuyorsunuz, siraniz bittiği zaman rakibiniz oynuyor. Elbette siranizi iyi kullanmalı ve hamlelerinizi doğru şekilde yapmalısınız.

Devil Breaker’da 100 ‘den fazla kahraman bulunuyor. Bu kahramanlar 10 farklı sınıfta yer alıyor. Ayrıca 5 farklı elementi kontrol ediyorlar. Yani Devil Breaker oyununda ayrica bu sınıf element ve kahramanları kombine edebiliyorsunuz. Ayrıca Devil Breaker mobil oyununda farklı oyun modlari bulunuyor. Bunlardan biri de Lonca savaşları.

Ayrıca Bakınız:   Fortnite Mobile'a Sesli Sohbet Desteği Gelecek

Turnbase strateji ve rpg sevenler mutlaka denesin. Bağlantısı hemen altta.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobirix.devilbreaker

Devil Breaker - Turn Base Strategy

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir