Mobil Oyun

Dungeon Rushers Android Oyunu İndirme Girdi

Elimden geldiğince indirimli oyunları sizl değerli mobil oyunculara sunmaya çalışacağım. Bu gün başlayan indirimle Dungeon Rushers isimli Android rol yapma oyunu 7.99 TL fiyattan 20 Kuruş’a indi. Oyunu almak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın.

Biraz Dungeon Rushers isimli Android rol yapma oyunundan bahsedelim. Dungeon Rushers oyunu sıra ve zindan tabanlı bir Android oyunu. Herolardan bir takım oluşturup rakibiniz yenmeye çalışıyorsunuz. Sıra ile sizin kahramanlarımız rakibe saldırıyor. Onları bayıltıyor.

Dungeon Rushers Android oyununda crafting sistemi bulunuyor. Ayrıca gireceğiniz zindanlarda farklı zorluk seviyeleri de var. Bunun yaninda arena sistemi olduğunu da söyleyebilirim. Arkadaşlarınızla da savaşma imkanı bulabiliyorsunuz. Benzer oyunları kanalimda tanittim örnek için bakabilirsiniz. https://youtu.be/Mddv0AafCtg videomda benzer oyunları listeledim. İnceleyebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız:   Değerli Sandık Açılımı / Clash Royale

Diğer indirimleri ve kısa süreliğine ücretsiz olan oyunları kaçırmamak için blogumu takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarimda da aynı paylasimlari yapıyorum.

Dungeon Rushers Android Oyunu İndirme Girdi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir