Mobil Oyun

Efsanevi Sandık Ne Zaman Düşecek Clash Royale Sandık Hesaplama

Clash Royale bir site paylaştı. Resmi Facebook Sayfasından paylaşıldığı için ciddiye alma gereği duydum. Size Clash Royale de efsanevi sandık ne zaman düşecek bilmek ister misiniz? O halde haberimizin devamını okuyun.

Bir ‘dan sitesi olan statsroyale.com sizden sadece oyuncu hashtaginizi istiyor. Onu da oyun icinden oyuncu isminizi tıklayarak bulabilirsiniz. Sonra arama yerine giriyorsunuz. Arattirdiktan sonra size oyuncu bulunamadı derse update kısmına tikliyorsunuz ve profilinizi eklemiş oluyorsunuz.

Kısa süre sonunda profilinin bağlanıyor ve istatistikleriniz karşınıza cikiyor. Alt kısımda ise Görselde gördüğünüz gibi sıradaki sandığınızı görebiliyorsunuz. Görsel benim hesabıma aittir. Değerli sandıkların ne zaman düşeceklerini hesapladım.

Efsanevi Sandık Ne Zaman Düşecek Clash Royale Sandık Hesaplama

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir