Mobil Oyun

Facebook Messenger Anlık Oyunlar Türkiye'de Aktif

Uzun zamandır haberlere konu olan Facebook Messenger’ın anlik oyun yeniliği elbette bu zamana kadar ülkemizden erişilebilir birşey değildi. Kısa zaman önce yapılan duyuruya göre indirmeden telefonunuzdan oyun oynayabileceğiniz Facebook Messenger Anlık Oyun bütün dünyaya açıldı.
Facebook Messenger Anlık Oyunlar ülkemizden de kullanilabilir durumda ve ikili rekabete dayalı canınız sıkıldığında hemen girip arkadaşlarınızla rekabet edeceğiniz oyunları kapsıyor.
Şimdiye kadar cok fazla alternatifi olmasa da Zygna’nin Words with Friends isimli oyunu Facebook Messenger Anlık Oyunlar modunda oldukça ilgi gördü. Yakin zaman icinde bir cok oyun eklenecek.
Mobil oyunlarla ilgilendiğimiz için bu haberi ilgi çekici bulduk ve sizlerle paylaşmak istedik. Kullanacak mısınız bilmiyorum ama ben deneyeceğim. Yeni haberlerle burada olacağız. Oyun videolarimizi ve haberlerimizi kaçırmayın.
Facebook Messenger Anlık Oyunlar Türkiye'de Aktif
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir