Mobil OyunMobil Oyun Tanıtım

Fastlane: Road To Revenge / Yakında Android'de

Android platformuna yakında gelecek bir başka oyundan bahsetmek istedim. Fastlane: Road To Revenge bana atariden ve geçmişten çok şey hatırlattı. Siz de bayılacaksınız.

Fastlane: Road To Revenge Android oyununu basit bir şekilde tanıtacak olursam şöyle derdim. Arabanız var ve yol üstünde ilerliyorsunuz. Arabanıza monte ettiğiniz silahlarla önünüze çıkan herşeyi ve diğer arabaları patlatiyorsunuz. Bu şekilde para ve puan toplayarak gelişim gösteriyorsunuz.

Fastlane: Road To Revenge oyununu bu şekilde tanıtım ilginizi çektiyse biraz detay vereyim.

– En önemli özelliği çevrimdışı oynanabiliyor olması. İndirip istediginiz yerden baglantisiz oynayabilirsiniz.
– Fastlane: Road To Revenge çıktığı zaman 20 tane birbirinden egzotik araba olacak. Bu arabalar alinabilir, oynanabilir ve geliştirilebilir olacak.
– 10 farklı silah çeşidi ile arabaları modifiye edebileceksiniz ki inanilmaz kombinasyonlar şimdiden aklima gelmeye başladı. (Ölüm yarışı film ve oyunlarını hatirlayin)
– Çevrimiçi seçeneği de var ve dünya çapında insanlarla kapışma imkanı sunuyor.
– 30 farklı seviye, lig olacak her birinin farklı zorluk seviyesi olacak ve muhtemelen kazandıkça lig atlayacağız ve daha zorlu rakiplerle yarışacağız.

Ayrıca Bakınız:   Dragon Revolt Mobil WoW Güncelleme

Bunun gibi ilginizi çekebilecek bir çok özellik var. İlgilenirseniz oyun şu an on kayıt alıyor. Android üzerinden ön kayıt için basit bir şekilde adınızı yazdirabilirsiniz. İste link;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spaceapegames.fastlane

Fastlane: Road To Revenge / Yakında Android'de

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir