Mobil Oyun

Clash of Kings Sınır Damarları Etkinliği Sorunu

Clash of Kings’te bir etkinlikte sorun yaşandığı için etkinliğe acilen son verildi ve etkinlik düzenlenmesi için bakıma alındı. Sorunların ne zaman giderileceği bilinmediği için etkinliğin tekrar Çevrimiçi olma zamanı paylaşılmadı. İste. Clash of Kings Sınır Damarları Etkinliği ile ilgili açıklaması;

“[Flaş Haber] Tüm lordlarımızın dikkatine!
Sınır Damarları etkinliği birçok anormal veri sorunu yaşadığı için daha ileri düzenlemeler yapmak amacıyla bu etkinliği geçici olarak kapattık. Tekrar açılacağı zaman size haber vereceğiz. Hatalardan dolayı özür dileriz. Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
Clash of Kings Oyun Stüdyosu”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1687304041573642&id=1523666344604080

Ayrıca sayfadan her hafta gerçekleşen Ejderha Mücadelesi etkinliği için ilk 16 ya girenlerin kazanacağı ödüller belli oldu. İste o paylaşım;

“Lordlarım!!! Ejderha Mücadelesi Rövanşlarını takip ediyor musunuz???
Bu heyecanlı maçları izlemek için her hafta sayfamızdan bilet kazanabilirsiniz. Bu haftanın biletlerini dağıttık! Bizi takip etmeye devam edin.
Rövanşlar BU PAZAR oynanacak maçlarla yarışan ittifakları 16 takıma düşürecek! İşte bu inanılmaz güçlü takımların kazanacağı ödüller!!!!”

Clash of Kings Sınır Damarları Etkinliği Sorunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir