Mobil Oyun

Gladiator Heroes / Yeni Oyun / Strateji

Bu yazıda yine benim cok sevdiğim pastel renklere sahip bir mobil oyun tanıtımı yapacağım. Gladiator Heroes oyunu bir strateji oyunu ve oynamaya değer olduğunu düşünüyorum. Valla kanala koyulacak o kadar cok tanitim videosu olacak ki, harika yeni oyunlar çıkıyor ve denemek için beni bekliyor. Evet Gladiator Heroes strateji oyununu da kanalimda görebileceksiniz. Musait olduğum ilk firsatta oyunun video sunu çekip atacağım.

Oyunda birçok gladyatör var ve gelistirilebiliyor. Ayrıca silahlarini da aynı şekilde. Bunun yaninda strateji oyunu olduğu için durum daha eğlenceli hale geliyor. Bildiğiniz standart aksiyon oyunlarından değil.

Gladiator Heroes strateji oyunu olduğundan gelistirebileceginiz taktiklerde oluyor, ayrica pvp yapabiliyorsunuz ve bunun için başkalarının taktiklerini alt edebilecek düzeyde strateji yapmamiz gerekiyor. Bu rekabetçi yapısıyla Gladiator Heroes strateji oyununun tutacağını düşünüyorum.

Oyunda ayrica kendi kampinizi, köyünüzü artık ne diyorsanız onu gelistirme durumu da var. Her açıdan kendiniz için birşeyler bulabileceğiniz Gladiator Heroes strateji oyununu indirme linkleri hemen alt kısımda…

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.generagames.gladiatorheroes
https://itunes.apple.com/us/app/gladiator-heroes/id1061896024?mt=8

Gladiator Heroes / Yeni Oyun / Strateji

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir