Mobil Oyun

Google Play Ramazan Ayı İndirimleri

Google Play an itibariyle bir dizi indirim yayınladı. Belirlenen bir çok oyunda indirim başladı. Ayrıca belli oyunlarda da oyun içi satin alma tekliflerinde inanilmaz indirimler sizleri bekliyor.

Mobil Oyun sektörünün hızla geliştiği günümüzde dünyanın en büyük mobil uygulama mağazası Google Play’de özellikle bizi ilgilendiren indirimler başladı. Google Play’in giriş sayfasında indirimle ilgili 3 farklı kısım bulunuyor.

İndirimli oyunlardan biri de Strike of Kings. Örnek vermek istedim. Uygulama sayfasına girip açıklamayı okuduğunuz zaman her bir oyun ayrı açıklamalar yazmış ve Ramazan Ayı iyi dileklerini sunmuşlar.

Bazı ücretli oyunların satış fiyatlarında indirim yapılırken ücretsiz oyunlarda ise oyun içi satin alma seçeneklerinde %80’e varan indirim yapılmış. Bazı oyunlarda ise süreli anlık indirimler bulunuyor. Oyunlarda özellikle ülkemizde popüler olmuş oyunlar. Liste değişebilir ki umarım değişir ve daha çok mobil oyun indiriminden yararlanabiliriz. Şu an mobil oyun almak ya da oyun içi içerik satın almak için çok uygun bir zaman.

Herkese iyi oyunlar dilerim.

Google Play Ramazan Ayı İndirimleri

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir