Mobil Oyun

Herkes Evolved Rütbeli Eşleşme Güncellemesi

Heroes Evolved mobil moba oyununa rütbeli eşleşme konusunda bir güncelleme geldi. Yeni düzenlemeyle artık hangi rutbedeyseniz +-1 benzer rütbeyle karşılaşacaksınız. Yani altın olanlar ya gümüşle ya altınla ya da onun bir üst rütbesiyle karşılacak.

Heroes Evolved da bu güncelleme ile maçlara denge gelmesi amaçlanıyor. Oyuncular arası uçurum kapatılmaya çalışılıyor. Şöyle ki gümüş birinin 3 rütbe üstüyle karşılaşması kendisine sıkıntı yaratabilir. Tecrübeli olmak bir yana yüksek rütbeye çıkmak için seviyenin de yüksek olması gerekir bu durumda glyp taşları hem tam hem de yüksek seviye olması muhtemeldir. Elbette ki bu durumlar oyuncular arasındaki uçurumu arttirmaktadir.

Heroes Evolved’un bu yeni Güncellemesi ne kadar oyun içine yansıyacak bilemiyorum. Lakin mantık olarak doğru karar. Siz hangi mobayi oynuyorsunuz?

“Your opinion has been heard!! A lot of players have been suggesting the matchmaking system should be optimized. That’s why after last update you are only able to join matches with players one tier above or below your ranking.”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1218085684980389&substory_index=0&id=1039151496207143

Herkes Evolved Rütbeli Eşleşme Güncellemesi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir