Mobil Oyun

Heroes Evolved 4 Mayıs Güncellemesi

Severek oynadığım Heroes Evolved mobil mona oyununda bugün yani 4 Mayıs2017’de küçük bir güncelleme geliyor. Bende güncelleme içeriğinden biraz bahsetmek istedim. Oyun hakkında da biraz konuşmakta fayda var.

Güncelleme detayları şu şekilde
Cao Cao için yeni skin Glorious Warlord isminde.
Yeni bir etkinlik başlıyor
Oynanışla ilgili geliştirmeler
Hata düzeltmeleri

Güncelleme içeriği bu kadar. Bir adet skinimiz var. Cao Cao agility yakın dövüşcü bir hero ve inanilmaz yetenekleri var. Saldırı hızıyla birlikte harika işler cikartabiliyor. Tank olarak görülse de tam sayılmaz çünkü cok hasar alabiliyor. Lakin ultisi sayesinde sıfır hasar alan bir hero. Bu sayede.ölümsüz olabiliyor.

Etkinlikler Herkes Evolved da en bol olan şeylerden birisi. Yeni bir tane gelmesi şaşırtıcı değil. Oynanışla ilgili ne geliştirmesi yaptılar bilmiyorum. Çok fazla fark yaratacağını sanmıyorum. Oyunda sürekli küçük hatalar görmek mümkün ama anlık güncellemelerle düzelttiklerini söyleyebilirim.

Oyuna kısa zaman önce gelen güncelleme ile karakter portreleri değişti. Karakter seçme ekranında gördüğümüz karakter animasyonları kaldırıldı oraya da sadece karakterin fotoğrafları eklendi. Bence bu yanlış bir hamleydi. Heroes Evolved ‘un grafik açısından diğerlerine göre biraz geride olduğunu düşünürsek bence tam aksi yapılmalıydı. Animasyonlar daha da gelistirilmeliydi.

Herkes Evolved takipçileri oyuncuları kanalimda bu oyunla ilgili bir cok video var ve gelmeye devam edecek. Kanalını takip edebilirsiniz.

Heroes Evolved 4 Mayıs Güncellemesi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir