Mobil Oyun

Heroes Evolved Guan Yu İçin İnanilmaz Bir Skin Yayınlandı

Özellikle animasyonlu ve kendine özgü sesi olan skinler oyun deneyiminizi farklı şekillerde etkiliyor. Heroes Evolved moba da Guan Yu karakteri için alevli bir skin yayınlandı. Görselleri paylaşalım.

Heroes Evolved Guan Yu İçin İnanilmaz Bir Skin Yayınlandı
Heroes Evolved Guan Yu İçin İnanilmaz Bir Skin Yayınlandı
Heroes Evolved Guan Yu İçin İnanilmaz Bir Skin Yayınlandı

İlk Görselde temayı görebilirsiniz. Diğer görsellerden ise nasil satın alabileceğiniz hakkında bir kaç yöntem gösteriliyor.

23 ile 28 arasında %30 indirimli alinabilir. Gerçek para ile alınabiliyor. Ama etkinlik boyunca shard toplayıp birleştirerek de bu muhteşem skini kazanmak mümkün. Shard elde etmek için ise maç yapmalı yani sürekli oynamalisiniz. Shard toplamak kolay bir seçenek değil, baştan söylemem gerek.

Guan Yu kahramanı bilmeyenler için hatırlatalım, Guan Yu Çin’in efsanelerinden birisi ve aynı isimle birçok Moba oyununda rastlamanız mümkün. Heroes Evolved da ise Guan Yu bir savaşçı, stun yeteneğinin yanında alan yeteneği de bulunuyor. Bu kahraman size Heroes Evolved’a başlarken ücretsiz veriliyor.

Mobil Oyun severler, bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir