Mobil Oyun

Heroes Evolved Rehber Etkinliği

Heroes Evolved mobil mona oyununda yeni ve ilginizi çekebilecek bir etkinlik başladı lakin Türkçe olarak biz katılabiliyor muyuz emin değilim. Onun hakkında herhangi bir bilgi verilmemiş. Etkinliğin linkini paylaşacağım. Ondan önce yapmanız gerekenleri anlatacağım.

Vereceğim linke yorum olarak oyun ya da kahramanlar hakkında rehber niteliğinde bir yazi yazmanız gerekiyor. Birden fazla rehber yazabilirsiniz. Oyunu tanıtmaya yardim edecek ve en az 500 kelime olacak. Elbette oyun isminizi ve sunucunuzu da eklemeniz gerekiyor. Ödüller ise su şekilde, eğer rehberiniz değerli görülürse size bir hediye paketini oyun içinden ulaştıracaklar ve rehberinizi oyunun faq kısmına ekleyecekler. İste o evet sayfası,

Our first Walkthrough Writing Contest is here! Join us and share your exceptional knowledge of game mechanics with the entire community! Whether it’s Hero introduction or gameplay please don’t hesitate to leave it in the comment area!
——————————————————————————
Reward: Giftpack for participation. If your guide is one of the best, we’ll send you an exceptional giftpack and add it on our FAQs/ in-game.

Rules: Each player can submit multiple guides regarding any topic with at least 500 words each; Please do not copy others’ guides, duplicate posts or spam.
——————————————————————————

Winners will be announced after the event ended.
Please remember to write down your Server and Character Name so we can send you the rewards!

https://m.facebook.com/events/2037610623133294

Heroes Evolved Rehber Etkinliği

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir