MobaMobil Oyun

Heroes Evolved Solus Gameplay / Okçu / Moba

Merhaba arkadaşlar, Burası RockNRogue kanalı burada mobil oyun videoları paylaşıyoruz. mobil oyunlarla ilgileniyorsanız kanalımıza abone olabilirsiniz. kanal ve oyun videoları ile ilgili her türlü yorumunuzu bekliyorum. Hemen altta sosyal medya linklerimizi bulabilirsiniz. Izlediğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Abone Ol: http://go.shr.lc/2jrkoMd
İnternet Sitem: http://www.mobiloyunvideo.xyz
Facebook: https://www.facebook.com/TR.Rogue/
Google Plus: https://plus.google.com/+RockNRogue
Twitter: https://twitter.com/mobiloyunvideo

Bu videoda solosu 5 e 5 haritada oynuyorum bir okçu olarak gayet etkili olduğunu sizde Bu videoda görebilirsiniz ultisinden meteor çıkaran soluğun mobility konusunda da gayet başarılı inanılmaz hasar ve seri atış atışlarla sizi etkileyeceğine eminim okçu sevenler Heroes evolved de solosu mutlaka satın almalı ve oynamalı diyorum mobil mobil ağ ile ilgileniyorsanız kanalı takip edebilirsiniz videolar gelmeye devam edecek kaçırmayın tekrar izlediğiniz için teşekkür ederim

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

MobaNasıl Yapılır

Mobile Legends Özel Sohbeti Bir Defa Değiştir Görevi

MobaRehber

Arena of Valor Amily Build (Rehber)

Basın BülteniMoba

Metal League Espor Turnuvası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir