Mobil Oyun

Heroes Evolved Top 5 İçin Sizlerden Video Bekliyor

Benim ilk defa Smite’da gördüğüm aslında en çok orda beğendiğim bir sistemi Heroes Evolved hayata geçiriyor. Elbette bunun için yardımınıza ihtiyacı var. Siz eğlenceli değişik ya da başkasının yapamayacağını düşündüğünüz ya da herkesin görmesini istediginiz (penta kill, ilginç öldürmeler, ilginç ölümler, usta oyun) gibi Heroes Evolved anlarinizi oyun yetkilileri ile verdiğim linkten paylaşıyorsunuz.

Peki daha sonra ne oluyor. Heroes Evolved editörleri, gelen videolar arasından en beğendiklerini ve insanların görmelerini istedikleri anları alıyor ve bir top 5 videosu yapıyor.

Yapılan video her hafta Heroes Evolved’un resmi sosyal ağlarında yayınlanıyor. İsmini duyurmak isteyen, daha fazla eğlence ya da arkadaş arayan buna katılsın derim.

It’s time to show us how good you are in Heroes Evolved!

Leave a comment in the event wall with a link of your in-game video/ character name/ server name for a chance of being in the weekly TOP5!

*Please be noted that the video has to be at least 720p and feel free to add a creative title for your video!

Yapmanız gereken şey aşağıdaki bağlantıya gidip yorum kısmına yüklediğiniz videonun (Heroes Evolved oyun içi videosu, kendi karakterinizin ve oyununuzun videosu olmali) bağlantısını, karakter isminizi ve sunucu isminizi yazmak. Daha sonrasında videonun seçilirse top 5 içinde yayınlanıyor.

https://m.facebook.com/events/1353956918052031

Heroes Evolved Top 5 İçin Sizlerden Video Bekliyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir