Mobil Oyun

Heroes Evolved Yeni Hero Geliyor

Şu sıralar ülkemizden de oynayabileceğiniz ama İngilizce olan en iyi mobil mobalardan birisi olan Heroes Evolved’a yeni bir Hero geliyor. Facebook Sayfasından yapılan açıklamaya göre yarınki güncelleme ile hero eklenecek. İste o açıklama.

“A new hero will be released tomorrow along with a major update! Do you know which hero is this?”

Diyor ki yarın ki büyük güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir hero eklenecek, sizce bu hero hangisi? Elbette ki bilmiyoruz. Lakin biraz araştırınca bunun Cüce Kral Murdoch olabileceğini öğrendik. Ama kesin birşey söylemek istemiyorum. Yüzeysel bir araştırmaydı.

Heroes Evolved hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Oynuyor musunuz? Chatte bir kaç Türk görmüştüm. Lakin muhabbete girmedim. Oyun hakkındaki görüşleriniz neler? Ayrıca kanalimda Heroes Evolved videolarindan bolca bulabilirsiniz.

Heroes Evolved Yeni Hero Geliyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir