Mobil Oyun

Injustice 2 Yakında Çıkacak

Injustice 2 şu an on kayıt toplayan bir Android dövüş oyunu ve yakın zaman içinde indirilebilir olacak. Denildiğine göre Injustice 2, God Among Us’ın üzerine çok şey koyacak gibi görünüyor. Ama on kayıt detayını kacirmamaniz için size şimdiden haber vereyim dedim çünkü on kayıt yaptıranlara Kedi Kadın veriliyor. İleride değişir mi bilmiyorum ama bu karakter daha sonra herhangi bir yolla alınamayacak.

Injustice 2 ile oyuna yeni DC süper kahramanlar ve yeni kodlar eklenecek. Oyun daha eğlenceli hale gelecek.

Oyuna renk getirecek diğer küçük detay ise harika sinematikler olacak. Daha önce benzer bir kaç oyun için yazi yazmıştım. Aynı seyi burda da söyleyeceğim. Batman, Joker, Superman gibi DC karakterleriyle oyun oynamak ve belki onları dövüştürmek gerçekten hayranları için iyi olabilir. Detaylar için verdiğim linki takip ediniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wb.goog.injustice.brawler2017

Injustice 2 Yakında Çıkacak

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir