Mobil Oyun

Injustice: Gods Among Us / Dövüş Oyunu

Birçok şirketin fantastik karakterlerini içeren kahramanlarını on plana çıkaran oyundan bahsettik. Şimdi biraz da Warner Bross. Un kahramanlarına bakalım. Marvel falan bi kenara elimizde daha sağlam kahramanlar var, superman, batman, joker, Green Lantern falan hepsi burda ve hepsi sevdiğimiz karakterler.

Injustice: Gods Among Us dövüş oyunu Mortal Kombat X gibi diyebilirim. Savaş dinamikleri aynı ama karakterler farklı.

Karakterlerinizi aynı mantıkla topluyorsunuz. Kart olarak açıyor ve geliştiriyorsunuz. Seviye aliyor ve daha güçlü hale geliyorsunuz. İşin en sevdiğimiz tarafi ise su an hala dizi ve filmlerde gördüğümüz Green Arrow, Flash, Superman, Batman gibi kahramanları oynayabiliyor olmak. Bende şu sıralar Gotham dizisinde Batman in çocukluğunu izliyorum ki ilginizi çekecektir. Mutlaka göz atın.

Harika grafikleriyle Injustice: Gods Among Us Android dövüş oyununu denemenizi tavsiye ederim. Ben dener miyim? Zaman bulursam neden olmasın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wb.goog.injustice

Injustice: Gods Among Us / Dövüş Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir