Mobil OyunSpor Oyunları

Kopyacı Tom 3 dahi okulu Android Oyunu

Bu oyun gerçekten ilginç, anlamakta da güçlük çekiyorum. Belki de Google’ın bu tür oyunları yasaklaması bile gerekebilir. Ne alakası var diyeceksiniz biraz geniş açılı düşün falan diyebilirsiniz lakin her zaman oyle olmuyor ve çocuklar bu tür şeylerden cok etkileniyor.

Kopyacı Tom 3 Android oyunu karakterinize kopya çektirme konusunda yardimci olmanızı istiyor. Hikayeye göre fakültede görevliler öğrencilerin beynini yıkıyor. Bu öğrenciler de oldukça zeki ve bunların zekasını kullanarak dünyayı ele geçirme planları var. Amaçlarınızdan biri de beyniniz yıkanmadan okuldan mezun olmak. Bu nedenle kopya çekmeli ve bir an önce başarılı olmalısınız? Şimdi düşünelim bu oyun ne kadar doğru ve herhangi bir yaş kısıtlaması olmadan yayınlanabiliyor?

Ayrıca Bakınız:   Fetih Taht Savaşları Yeni Kahraman Tanıtımı

Özellikler:
Tom’a dahiler okulunda kopya çekmesinde yardımcı ol!Biyoloji, tarih, sanat, bilim ve spor dünyalarında Tom’un uzmanlaşmasına yardımcı ol!
Avatarını seç- Tom ve Tammy ve kopya çekmeye başla!
Ekstra eğlenceki kopya için 100 zorlu seviye ve ekstra özel oyun modları.
Oyunu geliştirmek için yeni yükseltilebilir güç artırıcılar ve oyun içi para birimi.
Huysuz öğretmenler ve yeni davranışları olan tamamen çalışkan öğrenciler!
Toplayabileceğin saçma sapan öğrenci ve öğretmenle muhteşem yıllık!

Ben sadece sorgulamak ve sizlerle düşüncemi paylaşmak adına bu paylaşımı yapıyorum. Elbette indirme linkini de vereceğim. Sonuçta karar sizin. Bence çocuklara kopyanın normal olduğunu dayatan bir oyun. Ha, ben çekmedim mi çektim. Lakin sistem yanlıştı hala yanlış. Düzeldiği zaman kopyaya zaten gerek kalmaz.

Ayrıca Bakınız:   Mobil Strateji Oyunlarından Son Haberler

Kopyacı Tom 3 Android oyununu indirmek denemek isterseniz ki bir çok kişi beğenmiş link şu, https://play.google.com/store/apps/details?id=com.crazylabs.geniustom

Kopyacı Tom 3 Dahi Okulu Android pazarında1m indirmeye ulaşmış ve o kadar kişiden 4.3 oy almış. Gayet başarılı ve yanlış olan şey herkesin hoşuna gitmiş. Onaylamasam da videosunu çeksek mi acaba?

Kopyacı Tom 3 dahi okulu Android Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir