Mobil Oyun

Legacy of Discord Bug Hunter Etkinliği Başladı

Üst üste gelen güncellemeler neticesinde gelistiricilerin hataları bulmaları ve düzeltmeleri oldukça zor oluyor. Bu nedenle bir çok oyun ve uygulama yapımcısı kullanıcılardan hata raporları bekliyor. İste Legacy of Discord da aynı iş için bir etkinlik düzenledi. Etkinlik sonucunda belirlenen 100 kişiye 500er elmas dağıtılacak.

Legacy of Discord Hata Avcısı etkinliğinde bazı basit kurallar var. Bulduğunuz hata sadece sizi değil birden fazla kişiyi etkilemeli. Hata gerçek olmalı. Verilen linkten paylasilmali.

Bu basit kuralları yerine getirip 100 kişinin içine girerseniz bir tane bile hata paylassaniz 500 elmas kazanacaksınız. Detay merak edenler su paylaşıma bir baksın. Link paylaşımda bulunuyor.

Bug Hunter Event

Dear Guardians. We are now collecting game bugs, which will be delivered to our Devs. Please only report general game bugs that affect many players here. For personal issues, please send a ticket to our in-game support center. We will randomly pick 100 players from the valid bug reports to send a gift containing 500 Diamonds within this week. Click to join: →https://goo.gl/k8qhW1

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2003076939929193&substory_index=0&id=1774843549419201

Legacy of Discord Bug Hunter Etkinliği Başladı

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir