Mobil Oyun

Legacy of Discord Büyük Etkinlik

Legacy of Discord Facebook ‘dan sayfası olanlara harika bir fırsat. Haftada 10000 elmas kazanma fırsatı. Eğer özellikle oyunlar üzerine ya da herhangi bir alanda sosyal medya sayfası grubu falan sahibiyseniz verdiğim linkten başvuru yapabilirsiniz.

Bu sayede Legacy of Discord Top Guardian topluluğuna katilacaksiniz. Ayrıca önemli bir topluluğun da üyesi olmuş olacaksınız.

Legacy of Discord bu sayede kendi topluluğunu ve paylasimlarini arttırmaya çalışıyor. Yalnız 10000 elması nasil verecekler o şu an belli değil. En azından detaylı bir açıklama yapılmamış. İste o paylaşım ve link;

“Join our social media giveaway and earn free resources. If you own a social media page/group/channel about gaming or anything else with more than 100 fans, you may get the chance to be selected to join the Legacy of Discord Top Guardian community and will get a congratulation reward of up to FREE 10,000 DIAMONDS EVERY WEEK.

See how to apply:
→https://goo.gl/GkcJ0g”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1999203110316576&substory_index=0&id=1774843549419201

Legacy of Discord Büyük Etkinlik

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir