Mobil Oyun

Legacy of Discord Furious Wings Etkinlik Var

Kısa süreli bir etkinlik var. Bende hemen duyurmak istedim. Legacy of Discord Furious Wings’de 10 – 13 Mayıs arası 500 elmaslı bir etkinlik var. Şu an devam ediyor.

Legacy of Discord Furious Wings Türkçe bilindiği ismiyle Öfke Kanatları 6. Ayını kutlarken oyunculara elmas dağıtıyor. Yapmanız gereken şey oyuna yeni eklenen özellik ‘sinin efsanen’ özelliğini ekran kaydederek paylaşmak.

Vereceğim linkin yorum kısmına bahsettiğim kısmın ekran görüntüsünü alıp koyan 50 kişi 500 elmas kazanacak. Elbette oyuncu isminizi ve sunucunuzu da paylaşmayı unutmayın.

İste Legacy of Discord Furious Wings’in duyurusu ve ilgili link. Diğer haberlerde görüşürüz. Bizi fb/com/mobiloyunvideo bağlantısından takip ediniz, haberleri kaçırmayın.

#Event – Show Us Your Legend And Get Rewards!

May 10th is the special day when LoD kicks off its 6-Month Celebration. Thank you all for being with us these past 6 months. The new Your Legend feature was added in the current update. Please post a screenshot of your proudest achievement shown in Your Legend in the comment section and something you would like to say about LoD, along with your user ID and server.

Event Time: May 10th – May 13th
Reward: 50 lucky players will receive 500 Diamonds (given out on May 15th)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1993427330894154&substory_index=0&id=1774843549419201

Legacy of Discord Furious Wings Etkinlik Var

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir