Mobil Oyun

Legacy of Discord National Treasure Güncellemesi

Legacy of Discord’a bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme de oyuna yeni bir kod ekleniyor. Bu mod oldukça ilginç. Bu modda yaptığınız zindanlar eğer grubunuzu ülkeniz oyuncularından oluşursa daha fazla hediye veriyor. Ayrıca bu modun kendine özgü bir rank sistemi de mevcut, oradan da kişisel olarak ayrıca hediye kazanıyorsunuz.

Yapmanız gereken şey örnek vermek gerekirse bu kod için grup oluştururken Türkleri bulmak. Bu sayede tamamlanan zindanlar daha yararlı hale geliyor.

Bu modun asıl amacı elbette daha çok oyuncu davet edilmesini sağlamak. Herkes ülkesinden çevresinden birilerini getirdikçe elbette oyun daha kalabalık ve keyifli hale gelecektir. Legacy of Discord’un bu yeni moduyla ilgili detaylar linkte.

“LoD’s new update is here! We are introducing a new mode called National Treasure that let players fight epic battles alongside their fellow countrymen! Read on to learn more!”

https://lod.gtarcade.com/en/lodEvents/11959.html

Legacy of Discord National Treasure Güncellemesi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir