Mobil Oyun

Legend of Zelda: Breath of the Wild Yakında Mobilde

Nintendo oyunu kendine saklamayı bırakacak bütün dünya ve işletim sistemleri için çıkaracak. Wsj ‘nin haberi kaynağı bilinmese de bu şekilde, Pokemon ve Mario’dan sonra Legend of Zelda, Breath of the Wild ismiyle hem ile hem de Android için piyasaya çıkacak.

Döneminin ne kadar ses getirdiğini biliyorsunuz. Bazı ülkelerde nadir bir Pokemon ortaya çıktığında insanların çılgınlar gibi koşup o Pokemon yakalamaya çalışması bir yana telefondan Pokemon ararken düşüp kendini yaralayan insanlar bizi zamanında guldurmustu. Oyun hala popüler. Süper Mario yakın zaman önce yayınlandı ve çok sayıda indirilerek başarısını kanıtladı. Şimdi sırada Legend of Zelda: Breath of the Wild var.

Zelda’nin nintendo da en başarılı oyunlardan olduğunu biliyoruz. Peki mobile başarılı olabilir mi sizce? Oyunu oynadiysaniz görüşlerinizi bekliyorum. Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan ne bekliyorsunuz?

Legend of Zelda: Breath of the Wild Yakında Mobilde

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir