Mobil Oyun

Lightskeers: Awakening / Yeni Oyun / Macera Rpg

Yine pastel renkler ve yine ben. Lightskeers: Awakening Oyunu yeni çıkan oyunlardan ve şimdi Google Play sayfasını kontrol ettiğim zaman ülkemizde kullanılamıyor ibaresini görebiliyorum. Lakin bunu basit bir şekilde aşabilirsiniz. İnternetten apk indirip kurmanız mümkün ya da kendi internet sitesi üzerinden. Onun dışında biraz beklerseniz sorun düzelecektir.

Oyun hem macera hem de aksiyon elementlerin içinde barındırıyor. Macera kısmı için söyleyebileceğim şeyler var. Lightskeers: Awakening oyununda boş bölgeler ilginç görevler ve mekanlar bulunuyor. Macera kısmı ilgili çekti diyebilirim.

Lightskeers: Awakening oyununda rpg kısmı da sizin kahramanınız oluyor. Kahramanların kendi yetenekleri var. Ayrıca seyive atlama sistemi de mevcut.

Oyunu incelemek isteyenler verdigim linklerde oyunu bulabilirler. Ben zaman bulunca denemek ve belki kanala videosunu atmak istiyorum. Bakalım nasil olacak? Sizin oyun hakkında görüşleriniz varsa bekliyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playfusion.lightseekers
itunes.apple.com/us/app/lightseekers/id1159725010?mt=8

Lightskeers: Awakening / Yeni Oyun / Macera Rpg

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir