Mobil Oyun Haberleri

Telefon Oyunları

Mobil Oyun

Lightskeers: Awakening / Yeni Oyun / Macera Rpg

Yine pastel renkler ve yine ben. Lightskeers: Awakening Oyunu yeni çıkan oyunlardan ve şimdi Google Play sayfasını kontrol ettiğim zaman ülkemizde kullanılamıyor ibaresini görebiliyorum. Lakin bunu basit bir şekilde aşabilirsiniz. İnternetten apk indirip kurmanız mümkün ya da kendi internet sitesi üzerinden. Onun dışında biraz beklerseniz sorun düzelecektir.

Oyun hem macera hem de aksiyon elementlerin içinde barındırıyor. Macera kısmı için söyleyebileceğim şeyler var. Lightskeers: Awakening oyununda boş bölgeler ilginç görevler ve mekanlar bulunuyor. Macera kısmı ilgili çekti diyebilirim.

Lightskeers: Awakening oyununda rpg kısmı da sizin kahramanınız oluyor. Kahramanların kendi yetenekleri var. Ayrıca seyive atlama sistemi de mevcut.

Oyunu incelemek isteyenler verdigim linklerde oyunu bulabilirler. Ben zaman bulunca denemek ve belki kanala videosunu atmak istiyorum. Bakalım nasil olacak? Sizin oyun hakkında görüşleriniz varsa bekliyorum.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings Malzeme Parçalama Özelliği

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playfusion.lightseekers
itunes.apple.com/us/app/lightseekers/id1159725010?mt=8

Lightskeers: Awakening / Yeni Oyun / Macera Rpg

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir