Mobil Oyun

Marvel Future Fight Mobil Oyun

Guardians of The Galaxy ‘yi seviyor musunuz? İkinci film efsane diyorlar, umarım izleme fırsatımız olur. Ama şimdi bu yazıda galaksinin koruyucularindan mobil oyun üzerinden bahsedeceğim. Marvel Future Fight Mobil Oyunu sadece Guardians of The Galaxy karakterlerini size sunmuyor ayrica diğer Marvel kahramanlarını da sizlere sunuyor. Captain America, Iron Man, Doctor Strange gibi Marvel karakterleri bu oyunda sizlerle olacak.

Bu arada araya sıkıştırmak isterim Guardians of The Galaxy’nin şu sıralar çizgi dizisini izliyorum. İkinci sezona geçtim ve herkese tavsiye ederim.

Marvel Future Figth bir aksiyon rol yapma oyunu. Yani hem.aksiyon öğelerini içeriyor hem de rpg öğelerini. Arpg yanlış bir terim olur.

Ayrıca Bakınız:   Mganga'yı Tanıyalım 17 Kill ile MVP - Strike of Kings

Aksiyonu bol grafikleri üst düzey ve bunların hepsi sevdiğimiz Marvel karakterleriyle birleşiyor. Gerçekten su an yüklemeye başladım bile. Belki telefon müsade ederse video sunu bile çekip size göstermek isterim.

Oyun Mortal Combat X, Power Rangers gibi oyunlarin üstüne cok şey görmüş gibi görünüyor. Bakalım video sunu çekebilecek miyim? Mutlaka takip edin. Başka oyun tanitimlarinda görüşürüz.

Marvel Future Fight Mobil Oyun

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir