Mobil Oyun

Mobil Oyunda İndirim – Colin McRae Rally Yarış Oyunu

Bu Hafta Google Play Store’da harika bir oyun indirime girdi. Colin McRae Rally Yarış Oyunu 4.09TL ‘den 20 kuruşa indi. Biliyorsunuz ki her hafta Google Play’de bir oyun 20 kuruşa düşüyor. Bu haftaki Colin McRae Rally Yarış Oyunu indirimini kaçırmayın.

Oyunun istatistiklerinden biraz bahsedelim. 100 bin indirmeyle 4 puan almış oyun 30 bine yakın kişiden oy almış. Son yorumlar oldukça olumlu görünüyor. Biraz oyunun içeriğinden bahsedelim. Zira bir çok ücretsiz oyun varken 20 kuruş da olsa almaya değer mi?

İçerisinde Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evolution VI, Lancia Stratos and Colin McRae’s Ford Focus gibi arabaların da bulunduğu bir çok araba seçeneği sizleri bekliyor. Bunun yanında farklı oyun modlari oyun zevkinizi arttırıyor. Ayrıca oyunun bir çok kontrol ve kamera seçeneği de oynanışı zenginleştiriyor. İndirmek isterseniz bağlantı aşağıda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.codemasters.cmrally

Mobil Oyunda İndirim - Colin McRae Rally Yarış Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir