Mobil Oyun

Mobile Legends Türk Kahraman Eklenecek

Mobile Legends’dan ülkemizdeki oyuncuları etkileyeceği kesin olan bir haber verildi. Mobile Legends mobil moba oyununa bir Türk Kahraman eklenecek. İşin daha iyi tarafi bu kahraman için sizde öneri bekliyorlar.

Mobile Legends Bang Bang yarın konuyla ilgili bir anket de düzenleyecek. Ama o zamana kadar önerilerinizi sunun ki anket şıklarına önerileriniz girebilsin. Bende çok merak ediyorum, ankette hangi kahramanlar yer alacak.

Benim önerilerin ya da fikrim şunlar, Attila özellikle Avrupa’nın çok iyi bildiği bir şahıs olduğundan oyunda kimse yabancılık çekmez. Ya da basit bir şekilde Türklere özgü bir asker sınıfı olabilir, Yeniçeri gibi. Bu daha önce farklı oyun türlerinde denendi. Onun dışında padişah ya da yakın tarihten önemli isimler olmamalı. Tarkan gibi mit haline dönüşmüş kişilikler olabilir. Öyle ki Asena bile örnek verilebilir bu kahramanlara.

Mobile Legends umarım batırmaz.

Son dakika: Mobile Legends: Bang bang oyununa Türk tarihinden bir kahraman eklenmesi kesinleşmiştir…

Kahraman önerilerinizi bu gönderinin altına gönderebilirsiniz…

Not: Yarın kahramanlar için anket düzenlenecektir…

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=985164904920291&substory_index=0&id=829519963818120

Paylaşımda kullanılan fotoğraf olmamalı bence, yanlış ve basit seçim. Mit bulun. Efsane bulun bilindik şeyler pek olmasın. Ya çok eski tarih olmalı ya da mit olmalı.

Mobile Legends Türk Kahraman Eklenecek

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir