Mobil Oyun

Mobile Legends Türk Kahraman Kim Olsun Anketi

Daha önce sizlerle http://www.oyunda.org/2017/05/mobile-legends-turk-kahraman-eklenecek.html adresinde paylaştığım haber için gelişmeler var. Mobile Legends Bang Bang oyununa yeni bir kahraman eklenecek ve bu Türk olacak. Yakın zaman içinde Türk Kahraman için çalışmalar başlayacak. Bağlantısını verdiğim yerde de bahsettiğim gibi ilk önce sizlerden ankete katılmasını istediğiniz kişilikleri kahramanları öneri olarak aldılar. Şimdi onlar arasında seçim yaptırıyorlar.

Hangi Türk Kahramanı Seçerdin?

İşte size fırsat. Mobile Legends mobil moba oyununa bir Türk kahraman eklenecek ve şimdi bunu seçme fırsatınız var. Bunun için Mobile Legends Facebook grubunda bir anket düzenlenmiş. Ankete mutlaka katılmanızı tavsiye ediyorum. Peki ankette kimler var. İşte Mobile Legends’a eklenebilecek Türk herolar…
  1. Kürşad
  2. Alpraslan
  3. Attila
  4. Mete Han
  5. Bilge Tonyukuk
Bu beş seçenekten birine karar verebilirsiniz. Şimdi Kürşad almış başını gidiyor. Bir sürü oy almış ama sizin oylarınızla bu değişebilir. Ben oyumu Attila’dan yana kullanacağım. Siz hangi oyu vereceksiniz?
Asıl soru bu hamleden sonra Türkiye’de faliyet gösteren diğer mobil moba oyunları nasıl bir tepki verecek? Bildiğiniz gibi Strike of Kings bir sürü kahraman ekliyor. İleriki kahramanlardan birisi sizce Türk olur mu? Türk kahramanlar oyuncu sayısını etkiler mi? Bütün bu soruların cevabını eminim çok yakın bir zamanda alırız. Ankete katılmak için https://www.facebook.com/groups/1120705034703068/permalink/1363186157121620/
Mobile Legends Türk Kahraman Kim Olsun Anketi
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir